KALOR – kompleksowe rozwiązania dla klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła

Jesteśmy firmą handlowo-usługową, działającą na rynku z powodzeniem już od 2003 r. w Krakowie i okolicach.

W ciągu wieloletniej działalności, dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej i monterskiej, a także profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, zyskaliśmy miano partnera godnego zaufania, a grono naszych zadowolonych klientów powiększa się z każdym rokiem.

Nasza firma posiada certyfikat F-Gaz dla przedsiębiorstw. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu wykonujemy naszą pracę sprawnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz usług projektowych i wykonawczych w zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła. Naszym podstawowym celem jest sprostać wymaganiom naszych klientów. Stawiane nam zadania rozwiązujemy z pasją i zaangażowaniem. Tworzenie optymalnych rozwiązań, projektowanie i dobór najwłaściwszych urządzeń pozwala nam zachować wysoką jakość usług przy atrakcyjnych cenach.

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, począwszy od domów i mieszkań, poprzez pomieszczenia usługowe i biurowe, lokale gastronomiczne, kuchnie, hotele, serwerownie, po duże obiekty przemysłowe i handlowe.

Jesteśmy firmą zatrudniającą wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz monterską. Nasze ekipy montażowe posiadają stosowne kwalifikacje i certyfikaty do wykonywania zleconych prac montażowych, konserwacyjnych lub serwisowych. Dokładamy wszelkich starań aby zastosowane przez nas materiały były jak najlepszej jakości, oferując przy tym sprawdzone urządzenia renomowanych marek.

Decydując się na współpracę z naszym biurem mogą Państwo liczyć na pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej dla Państwa potrzeb koncepcji oraz na profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy klient jest traktowany u nas indywidualnie. Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic, jednakże obsługujemy także rejon południowy.

Zapraszamy do współpracy!

18 lat na rynku
1500+ dużych i małych inwestycji
800+ zadowolonych klientów
300+ urządzeń dostępnych w naszej ofercie
13 doświadczonych pracowników
nieskończone zaangażowanie

Historia naszej firmy

Nasz zespół

W naszej firmie pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści. Jesteśmy zgraną ekipą, która współpracuje ze sobą na co dzień, co gwarantuje pełną i kompleksową obsługę. Przedstawiamy strukturę naszej firmy.

Piotr Przybylski Właściciel
Dział handlowy
Dział projektowy
Dział serwisowo-montażowy
Sekretariat