Klimatyzacje należy przeglądać przynajmniej 2 razy w roku. Jest to zarazem wymóg producentów do utrzymania gwarancji, a także z punktu widzenia zdrowia zalecenie by cieszyć się czystym powietrzem. Należy przeglądnąć klimatyzację przed i po sezonie letnim. Nasz serwis wykorzystuje specjalne środki do czyszczenia klimatyzacji, sprawdza układ chłodniczy, sterowniczy i elektryczny.

Zapraszamy na przegląd klimatyzacji w Krakowie i okolicach.

Dlaczego regularny przegląd jest tak ważny?

Nie ma wątpliwości, iż klimatyzacja to doskonały wynalazek, dzięki któremu możemy czuć się w pełni komfortowo, bez względu na warunki pogodowe, jakie panują za oknem. I choć pojawia się wiele informacji, jak bardzo jest ona niezdrowa i jak wiele może z nią być problemów, to jednak są one tylko mitami. Dobrze dobrana i założona, a następnie poddawana regularnym przeglądom, taka klimatyzacja może być jak najbardziej doskonałym wyborem dla każdego rodzaju pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, biurowych, jak również i sklepowych.

Decydując się na montaż klimatyzacji, należy mieć świadomość tego, iż należy o nią dbać, dlatego też profesjonalny przegląd klimatyzacji w Krakowie i w okolicach, jaki oferuje nasza firma, stanowi jak najbardziej niezbędne zadanie. Najważniejsze jest to, aby urządzenie było regularnie, dokładnie czyszczone, bowiem doprowadzając do zapchania się filtrów, wpływamy na jakość powietrza, które dociera do naszych płuc. Oczyszczając takie klimatyzatory, chronimy urządzenie przed osadzaniem się na nich wszelkiego rodzaju bakterii i grzybów, które mają zasadnicze znaczenie w kwestii rozwoju chorób układu oddechowego u człowieka.

Co ważne, regularne przeglądy klimatyzacji pozwalają także szybko wychwycić wszelkie pojawiające się, nawet drobne usterki, jednocześnie chroniąc urządzenie przed poważniejszymi awariami, jednocześnie i tym samym przed zwiększonymi wydatkami ze strony właściciela takiej instalacji.

Klimatyzator ma za zadanie obniżyć temperaturę powietrza latem, podnieść ją zimą, ale jednocześnie też i odpowiednio powietrze oczyścić i osuszyć. Jeśli klimatyzacja działa poprawnie, wyłapuje ona z powietrza wszelkie krążące tam pyłki, jak również i mikroorganizmy, co wpływa znacząco na jakość powietrza, którym oddychamy. Co ważne, w odpowiedni sposób ona to powietrze również osusza, tak, aby łatwiej się oddychało, przy jednoczesnej eliminacji wszelkich mikroorganizmów. Wykonując przeglądy klimatyzacji w Krakowie, można znacząco wpłynąć na sprawność urządzenia i jego prawidłowe działania na lata.

Kalor – specjaliści od klimatyzacji i wentylatorów

Jeśli w grę wchodzą specjaliści od wentylacji i klimatyzacji, to bez wątpienia nasza firma z Krakowa, może okazać się dla Państwa jak najbardziej doskonałym wyborem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, bowiem jesteśmy tutaj od 2003 roku. Zatrudniamy najlepszą kadrę inżynierską i monterską, co sprawia, że nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, zarówno jeśli w grę wchodzi sam montaż, jak również i przeglądy klimatyzacji i wentylacji, aż po pełen serwis. Posiadamy niezbędne certyfikaty, specjalistyczny sprzęt, a do tego bazujemy na najwyższej jakości rozwiązaniach, co sprawia, że każde zlecenie wykonujemy na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami, ale również i zadowoleniem naszych odbiorców. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby móc zrealizować zamówienia tak, jak pragnie tego sam klient.

Skorzystaj z naszej oferty

Oferta naszych usług jest niezwykle bogata i różnorodna, co sprawia, iż każdy z naszych klientów może otrzymać to wszystko, na czym tylko mu zależy. Same przeglądy klimatyzacji, stanowią tylko jedną z usług, które w ramach świadczonej pracy realizujemy. Ponadto, jesteśmy do Państwa dyspozycji również i w innym zakresie naszych działań. Oferujemy więc między innymi: montaż klimatyzacji, pełen serwis klimatyzacji, a także montaż wentylacji, jej przegląd i serwis oraz niezbędne pomiary wentylacji. Ponadto, świadczymy usługi związane z tworzeniem efektywnych projektów różnego rodzaju instalacji i dostawą urządzeń do samego klienta.

Zapraszamy

Z tego miejsca chcielibyśmy Państwa bardzo serdecznie zaprosić do współpracy z naszą firmą. Każdy, kto posiada klimatyzację, bez wątpienia o usługę, jaką jest przegląd klimatyzacji, powinien się zatroszczyć. Jest to niezbędne do prawidłowej pracy urządzenia, jak również i zapewnienia jego użytkownikom tego, co najlepsze. Nasza firma Kalor jest w pełni do Państwa dyspozycji, świadcząc profesjonalne przeglądy klimatyzacji w Krakowie i w okolicach. Zapraszamy więc serdecznie do skontaktowania się z naszą firmą, dzięki czemu zespół naszych specjalistów odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania i zaproponuje najbardziej korzystne dla Państwa rozwiązanie.