Kompleksowe rozwiązania dla wentylacji

Odpowiednia wentylacja to niezbędny element w każdym pomieszczeniu. Człowiek przez godzinę wdycha około 500 litrów powietrza, dlatego jego jakość powinna być jak najlepsza. Świeże powietrze jest niezbędne zarówno dla zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu, jak również dla sprawnej pracy różnego rodzaju urządzeń.

Firma KALOR od wielu lat specjalizuje się w rozwiązaniach wentylacyjnych dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji. Oferowana przez nas wentylacja mechaniczna dostarcza optymalną ilość świeżego powietrza do budynku oraz usuwa z niego zanieczyszczone powietrze.

Nasza firma dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wiedzy, wdrożyła systemy wentylacji na terenie Krakowa i okolic w wielu biurach, lokalach użytkowych, restauracjach, a także w zakładach produkcyjnych i placówkach zdrowia. Projektowany przez nas system wentylacji jest dostosowany do obsługiwanych pomieszczeń, urządzenia są dobierane tak, by ich praca była sprawna i jak najbardziej optymalna.

Systemy wentylacyjne z wykorzystaniem odzysku ciepła dbają o środowisko i niskie koszty eksploatacji.

Podejmij współpracę z najlepszymi specjalistami i zagwarantuj sobie czyste powietrze każdego dnia!

Dlaczego wentylacja jest tak ważna?

Wentylacja jest to wymiana powietrza, które jest zużyte, na świeże. Aby było to możliwe, niezbędny jest stosowny ruch powietrza, dzięki któremu powietrze zanieczyszczone wydostaje się na zewnątrz, z kolei czyste i świeże trafia do wnętrza z otoczenia naturalnego. Oczywiście w całym tym działaniu, niezwykle ważną rolę odgrywają także stosowne filtry, które mają ogromny wpływ na całość systemu wentylacji. Wyróżnić można wentylację naturalną, a więc wietrzenie pomieszczeń, grawitacyjną, w której wykorzystywane są ciągi powietrza znajdujące się w budynku i mechaniczną, w której to wykorzystuje się stosowne urządzenia, czyli wentylatory, które to pozwalają otrzymywać czyste, przefiltrowane powietrze, przy jednoczesnym usunięciu tego zanieczyszczonego, zużytego. Wykorzystując proces odzysku ciepła, a więc rekuperację, można cieszyć się zawsze czystym powietrzem, co ma znaczący wpływ przede wszystkim na nasze zdrowie, dobre samopoczucie i nastawienie. To także możliwość uzyskania oszczędności, bowiem dzięki takiej inwestycji, nie ma potrzeby wietrzenia pomieszczeń, które to przyczyniłyby się do zwiększenia ogrzewania i tym samym opłat z tego tytułu.

Gdzie warto zainstalować wentylatory?

Wentylacja w Krakowie sprawdzi się tak naprawdę w każdym miejscu, w którym właściciel obiektu chce zadbać o czyste i zawsze świeże powietrze. Jest to więc bardzo dobra inwestycja dla domu jednorodzinnego, dla biura, dla lokalu użytkowego. Wentylatory w Krakowie sprawdzą się w restauracjach i kawiarniach, w placówkach medycznych i w każdym innym miejscu, gdzie kluczowe znaczenie ma czyste powietrze

Wentylacja z firmą KALOR – Kraków

Nie ma wątpliwości, iż wentylacja to doskonała inwestycja, jeśli zostanie ona wykonana prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi normami i z wykorzystaniem najwyższej jakości wentylatorów. Nasza firma KALOR działa tak, jak chce tego klient. Jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych odbiorców, którzy otrzymać mogą od nas najlepszą wentylację obiektów, dostępną w atrakcyjnych cenach i z krótkim terminem wykonania.